Kontakt a místo konzultací

Na první konzultaci se prosím objednejte telefonicky nebo e-mailem. Volat mi můžete ve všední dny od 8 do 18 hodin, nevolejte prosím o víkendu. Pokud telefon nezvedám, zavolám Vám zpět později, zpravidla ještě týž den.

telefon: +420 608 917 988

e-mail: machala@brno-psychoterapie.cz

Pracuji v soukromé praxi v centru Brna, přímo na rohu České a Joštovy, v budově Brněnské diecéze Církve československé hustiské, Joštova 7. Jedná se o rohovou budovu s „hodinami“, kde se nachází řada administrativních a jiných služeb, které s církví nemají společné aktivity.

První setkání zpravidla domlouváme „pod hodinami“, kde Vás vyzvednu ve stanovený čas a provedu Vás budovou až do své pracovny, která se nachází ve 2. patře. Samozřejmostí je výtah a bezbarierový přístup. V případě potřeby můžeme místo prvního setkání individualizovat.

Ve své praxi přijímám do péče i děti a dospívající. S těmi zpravidla využívám bohaté možnosti expresivních terapií – zejména sandplay (práci s terapeutickým pískem), ale také prvky herní terapie a arteterapie.

Pro práci s dětmi a dospívajícími využívám od září 2017 jiné prostory, které jsou lépe uzpůsobené pro sandplay i herní terapii a zároveň umožňuji i klasickou verbální konzultaci. Tyto prostory najdete na Františkánské 6 v půdních prostorách. Prostory pracovny jsou volně přístupné z Římského náměstí. Stačí vejít do pavlačového dvora a vystoupat po schodech do druhého patra.